В Тернополі на аукціоні планують зібрати сто тисяч гривень

Сто тисяч гривень для купівлі двокамерного зовнішнього електрокардіостимулятора планують зібрати під час благодійного аукціону. Електрокардіостимулятор – це прилад для зовнішньої кардіо стимуляції у пацієнтів, які перенесли операцію на відкритому серці.

Благодійний аукціон розпочнеться 12 травня о 17 годині в приміщенні Тернопільського академічного обласного драматичного театру. Під час аукціону планують знайти власників для ста картин. Початкова ціна однієї картини – тисяча гривень. Волонтерки  розповіла звідки виникла ідея аукціону і  хто до нього долучився.

Під час аукціону всі охочі зможуть від себе зробити благодійні внески, кинувши будь-яку суму в скриньку. Дрес-код події – класика.  Кольори – чорний, червоний і білий. На учасників аукціону чекатиме концерт класичної музики і фуршет.

Прес-конференція з приводу благодійного аукціону відбулася 3 травня в Тернопільському прес-клубі. В прес-конференції взяли участь Василь Бліхар – головний лікар Тернопільської університетської лікарні, а також волонтерки і організатори благодійного аукціону Олена Кльоб і Вікторія Іванова.

 

Репортер – Галина Жук, Олена Мудра
Камера, відеомонтаж – Віталій Цицура

«ТМЦ.ІНФО» 4 тавня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.