У Тернополі запрацювала ще одна арт-студія для дітей

8 серпня, у Всесвітній день кота, презентувала свою діяльність оновлена арт-студія «Смугастий кіт».

Ліна Горбунова, співзасновниця арт-студії “Смугастий кіт”:

” Арт-студія “Смугастий кіт” – це не школа, це творча майстерня в якій можна танцювати, малювати, співати, грати, фантазувати, творити і святкувати. На базі арт-студії організовуватимуться фестивалі, конкурси, виставки, майстер-класи, семінари, практикуми, коуч-тренінги, психологічні трансформаційні ігри, фотосесії, сімейні свята, родинні вечірки, все, що може знадобитися сьогоднішній сучасній сім’ї для креативного, веселого та радісного відпочинку

Ольга Фещин ,засновниця арт-студії “Смугастий кіт”:

Колись на думку мені прийшло, чого б не зібрати хороших людей та друзів і створити таку арт-студію. Створювала, думала, вигадувала і тут народився “Смугастий”. Жив він дуже сумно бо вмів лише малювати і цими літніми канікулами подзвонила колєжанка Ліна і сказала, може нам варто його розмалювати, він занадто сумний. Так і з’явилася ідея веселково розфарбували кота мистецькими напрямками.

У святковому концерті брали участь діти – вихованці арт-студії. Вони танцювали, співали, розігрували сценки. Виступ Сергія Ткачука на візку пройняв до сліз гостей свята. Був на святкуванні і Смугастий Кіт.

Матвій, Смугастий кіт:

Я смугастий кіт і сьогодні в мене день народження. Сьогодні я грав дуже важливу роль , вперше в моєму житті роль при такій кількості людей. Я з моєю подругою, ніби ми сварились , але не звичайно, а скоромовками. Мені дуже подобається, тут багато всього яскравого, всі добрі.

Танцювальний флеш-моб та майстер-клас з “солодкого малювання” . Щасливі діти та задоволені гості. На заняття арт-студія запрошує і особливих діток з обмеженними можливостями.

Репортер- Ірина Ковальчик

Камера- Дмитро Лехман

Монтаж- Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 13 cепня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.

Теги: