У Тернополі відбудуться 6-ті “Наукові пікніки”

27 травня відбудеться найочікуваніша наукова подія року – 6-ті «Наукові пікніки»!

Михайло Сиротюк, співорганізатор “Наукових пікніків”, депутат міської ради

«Ми запрошуємо усіх тернополян і гостей міста 27 травня на Театральний майдан відвідати вже шості «Наукові пікніки» в місті Тернополі. Цей захід – один з найбільших наукових заходів в Україні».

«Наукові пікніки» розпочнуться з форуму “Від Наукових Пікніків до Центру Науки”, який триватиме з 25 по 27 травня на базі Центру Науки Тернополя.
А 27 травня, з 13:00 по 17:00, усі жителі та гості міста Тернополя матимуть унікальну можливість побачити та проекспериментувати на Театральному майдані з безліччю дивовижних дослідів!

Христина Білінська, голова ГО “Центр Науки Тернополя”

«Ми хочемо зробити імпровізовану лабораторію посеред нашого центру міста для того, щоб популяризувати науку. Хімія, фізика, біологія – природничі більше науки.
Власне, наукові пікніки будуть цікаві як дітям, так і дорослим. Тому що лабораторії будуть різних рівнів.
Це будуть учні представляти, це – кандидати наук і професори теж будуть показувати свої винаходи.
І я думаю, що кожна людина, яка прийде на «Наукові пікніки», буде здивована».

На гостей чекає 40 міні-лабораторій просто неба, винаходи молодих науковців, робототехніка, змагання дронів, запуск ракет, виверження вулканів та безліч дослідів, пов’язаних з водою.

Метою «Наукових пікніків» є популяризація наук серед молоді та розвиток новітньої наукової еліти в Україні.

Михайло Сиротюк

«Ми доводимо, що наука є простою та доступною. І навіть з простих підручних засобів, які можна знайти на кухні чи в канцелярському магазині, можна провести якийсь дослід і здобути якийсь “вау-ефект”».

Репортер – Богдан Демчук
Камера, монтаж – Богдан Демчук
Відеомонтаж – Богдан Демчук
«ТМЦ.ІНФО», 22 травня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.