У Тернополі навчають медійним професіям школярів

З відкриттям дитячо-юнацького медіа-центру «Планета Z» інформаційного простору для подій світу дитинства у Тернополі побільшає, адже центр планує активно використовувати Інтернет для створення відео контенту корисного для дітей та молоді. Виховувати практикою, залучати до створення програм, відео, газет, радіопрограм, блогів дітей від 5 і до 17 років дозволить опанувати багато медійних професій тернополянам ще у юні роки, наголосив Леонід Бицюра, засновник Тернопільської кіно комісії, заступник міського голови.

Леонід Бицюра, засновник Тернопільської кіно комісії, заступник міського голови

На презентації дитячо-юнацького медіа-центру «Планета Z» творча команда представила основні напрями роботи школи та перші творчі відеоролики, створені у тому числі у співпраці з тернопільськими медійними установами, з фірмою «Кінодністер», наголосила Наталя Музичук заступник генерального директора фірми «Кінодністер».

Наталя Музичук заступник генерального директора фірми «Кінодністер»

Медіа Планета Z своїм пріоритетом ставить спільну творчість дітей та батьків, розвиток підприємницького хисту в школярів та активно залучає своїх учасників до громадського життя у місті, акцентували засновники дитячо-юнацького медіа-центру «Планета Z» Олена Мудра та Наталя Орищак. «Ми любимо, коли наші діти щасливі» – головне кредо школи.

Репортер – Олена Мудра, Валентина Томащук
Камера, монтаж – Віталій Цицура

“ТМЦ.ІНФО”, 6 грудня 2018 року