У Тернополі є люди, які обирають Президента вдома

На виборчих дільницях з десятої ранку розпочато голосування за місцем перебування. Так люди, які звернулись до своїх виборчих дільниць з проханням проголосувати вдома, реалізовують своє виборче право. Скринька для голосування за місцем перебування опломбована та перевернута ніжками до гори, стоїть зазвичай на столі поряд з головою та секретарем виборчої комісії. На розташованих поруч дільницях № 159 та № 160 спеціальна комісія у супроводі поліцейського прийде до 23 виборців.

Микола Галяс, голова ДВК № 160

Вадим Левенець, голова ДВК № 159

У десятій ранку виборча комісія ДВК № 159 у складі трьох чоловік отримала від керівників виборчої комісії інструктаж.

Юлія Ляхова, секретар ДВК № 159

Члени ДВК отримали відповідну кількість бюлетенів. Документ з зазначеним часом виходу до виборців підписаний головою комісії та з мокрою печаткою опустили у скриньку.

У супроводі поліцейського представники ДВК рушили до виборців. Знімальну групу попередили, що заборонено знімати, за кого голосуватиме виборець.
Перший зазначений виборець чомусь відмовився проголосувати, тому ідемо до наступної квартири.

Пенсіонерка здивована, що так швидко принесли скриньку.

Дарія Юріївна реалізувала своє право голосу та поділилась, що насправді, змінити місце голосування їй було не складно. Жінка просто зателефонувала на свою дільницю та нагадала про те, що голосуватиме, як і торік вдома.

Репортер – Олена Мудра
Камера, монтаж – Віталій Цицура

“ТМЦ.ІНФО”, 26 лютого 2019 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.

Теги: