У Тернополі діти обирали не просто професію, а улюблену справу

У Тернополі відбувся профорієнтаційний захід «Місто професій», де діти віком від 3 до 18 років отримували паспорти та обирали улюблену справу, за яку їм платили «гривники». В рамках цього заходу вперше пройшов «Фестиваль вакансій для ветеранів АТО».

Катерина, учасниця

«Я приїхала з Підволочиська, щоби спробувати себе в якійсь професії. Мені тут дуже подобається. Саме репортером бути дуже цікаво та весело».

Вікторія, учасниця

«Мені найбільше до вподоби бути лікарем».

Ірина, учасниця

«Я не знаю, ким хочу стати. Тому хочу випробувати всі професії».

Локації професій та спеціальностей створювали фахівці своєї справи — поліцейські, лікарі, фармацевти, репортери та інші.

Юрій Юрик, заступник голови ОДА

«Насамперед нас цікавить ідеологія й філософія даного заходу. Саме на ньому молоді люди, школярі можуть зрозуміти перелік актуальних професій, тих, які є в житті. Відчути себе в ролі тих чи інших працівників, отримавши знаряддя праці, яке дасть певне відчуття реальності. Я думаю, що це дозволить їм у майбутньому більш сконцентровано розуміти, ким вони хочуть стати. І тут важливо, що потреба не тільки дітям показати ті чи інші професії. Також діти приходять із батьками, це створює хорошу ауру, яка може забезпечити працевлаштування тих чи інших людей».

Зазначимо, що організатором проекту є Благодійний фонд «Місто професій», а фестиваль вакансій для ветеранів АТО провели «Міжнародний альянс братської допомоги» та Центр працевлаштування і перекваліфікації ветеранів, за підтримки Тернопільської облдержадміністрації.

Репортер – Ольга Демчук
Начитка – Ірина Ковальчик
Камера – Віталій Цицура
Монтаж – Анастасія Цінкевич
“ТМЦ.ІНФО”, 03 липня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.

Теги: