У Тернопільській ОДА відбулась 9 сесія 6 скликання

Сесія скликана для розгляду питання елекронної петиції щодо клопотання Кременецької районної ради і ряд питань, що стосується роботи комунальних закладів Тернопільської ОДА та прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд.

Сиротюк Олег, фракція українського об’єднання “Свобода”:

Нажаль у нас сумна практика передачі об’єктів обласної власності на районний чи місцевий рівень. Ми пам’ятаємо як нас 2 роки тому просили приміщення в Зборові, бо там планували побудувати басейн, але зараз сортують сміття. Також передавали приміщення в Заліщиках на облаштування квартир для учасників АТО, наскільки я розумію це питання взагалі не зрушилося з місця, після нашого рішення. Питання зараз не в тому, щоб щось комусь передавати, а питання в тому, що там була реалізована та мета, заради якої до нас звертаються

Депутати вирішили надати Бучацькій обласній комунальній центральній районні аптеці №16 дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення з комунальним підприємством “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бучацької районної ради. Наступне питання стосувалось звернення депутатів Тернопільської ОДА до Президента України Порошенка П.О, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають на це право відповідно до законодавства.

Овчарук Віктор Вікторович, “Блок Петра Порошенка “Солідарність”:

Учасники війни на Cході України та наші загиблі товариші воювали не лише за збереження територіальної цілісності, а й за розбудову держави в якій дотримувались і забезпечувались права і свободи громадян, що гарантується конституцією та діючим законодавством України. Ми вважаємо за неприпустиме штучне обмеження учасників бойових дій та членів сімей загиблих воїнів АТО у їх гарантованих законодавством правах і ми впевнені, що ситуація, яка склалася призводить до екскалації соціальної напруги серед ветеранів АТО на всій території України

Також розглядалось питання від громадських організацій щодо створення музею національно-визвольної боротьби у селі Бишки Козівського району.

Крупа Любомир Левкович, заступник голови Тернопільської ОДА:

Тому, що такі музеї є потрібні і вони мають бути координовані, тобто тоді є системність, тоді є науковість, тому що музей це не є для того, щоб там раз в рік приїхати і святкувати і поїхати. Це є грунтовна робота, яка потребує щоденних досліджень, архівних справ.

Репортер – Ірина Ковальчик

Камера – Віталій Цицура

Монтаж – Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 19 липня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.

Теги: