Тернополян запросили в «Академію здоров’я»

Поєднати лікування захворювань хребта та суглобів із закріпленням результату, реабілітацією – мета новоствореного реабілітаційного центру «Академія здоров’я». Співвласник закладу Сергій Верещак – професійний спортсмен і тренер з 28-річною практикою, колись проблеми з хребтом привели його у Тернопіль із Луцька. Пройшовши лікування у досвідченого вертебролога, він повернувся до активного життя вже з ідеєю про створення спеціалізованого центру для відновлення здоров’я.

Сергій Верещак, співвласник реабілітаційного центру «Академія здоров’я»:

Ми вирішили створити такий заклад центр, там де ми можемо допомагати людям встати на ноги, помогти їм усунути проблеми з хребтом, плечі, лікті, коліна, то що. Консультації у нас безкоштовні для всіх бажаючих. Стан здоров’я людини напряму залежить від здоров’я її хребта, переконані лікарі-вертебрологи, але після лікування важливо дотримуватись рекомендацій лікаря і закріплювати результат. Це актуально, як для немовлят, так і для людей будь-якого віку.

Богдан Комнатовський, лікар-вертебролог, мануальний-терапевт реабілітаційного центру «Академія здоров’я»:

В своїй практиці я завжди стикався з тим, що ми людей виліковуємо або підліковуємо, а далі їм потрібно займатися самим своїм здоров’ям, але вони не мали такої можливості, тому що багато хто не знав, що робити, не знав, як робити, а тут ми будемо мати можливість, і дати людям займатися в нас або хоча би навчити, як вони правильно повинні слідкувати за собою і за своїм хребтом, як займатися, для того, щоб вони були здоровіші. Я завжди своїм пацієнтам казав, що якби вони виконували всі мої рекомендації, то я би мав набагато менше роботи, ось про це якраз і мрію.

На відкриття центру завітали і колишні пацієнти Богдана Орестовича. Одним з наймолодших був хлопець, який сьогодні успішно будує свою танцювальну кар’єру.

Богдан Комнатовський, лікар-вертебролог, мануальний-терапевт реабілітаційного центру «Академія здоров’я»:

Це мій наймолодший пацієнт, я з ним почав займатися, коли йому було сім днів, в нього був вивих плеча, йому просто неправильно поставили діагноз, от так ось ми з ним і познайомились.

Зіновія Теодозіївна, бабуся Дениса:

Родився він з дуже серйозною травмою – йому ставили плексит правої руки. І, завдяки Богдану Орестовичу, на сьогоднішній час цей маленький хлопчик став вже великим і два роки тому зайняв третє місце на чемпіонаті світу по бальних танцях.

«Цього року я постараюся стати вищим на два місця і бути чемпіоном світу.

Олег Заяць, лікар, ортопед-травматолог, мануальний терапевт реабілітаційного центру «Академія здоров’я»:

Реабілітаційний центр, який ми відкриваємо, він дає цілий комплекс в лікуванні людини, в нас в ортопедії є такий постулат, доки людина рухається – вона живе, і коли з людиною працює кваліфікований фахівець, він дає людині момент, коли людина починає працювати правильно, вона вчиться, вона розвивається, вона дає правильний рух і завдяки цьому, результат від терапії є набагато ефективніше, і більшим, ніж коли людина навіть працює просто сама.

Пацієнти центру проходити реабілітацію будуть разом з інструкторами по кінезіотерапії за допомогою сучасних тренажерів вітчизняного виробництва. Під час відкриття гості побачили, як триватимуть заняття. У реабілітаційному центрі «Академія здоров’я» вже планують реалізовувати соціальні ініціативі – на разі готові консультувати та допомагати вирішувати проблеми зі здоров’ям учасникам АТО.

Репортер – Олена Мудра

Камера – Дмитро Лехман

Монтаж – Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 03 вересня 2018 року