Пристрасті за виборами: чому українці поділилися на два табори?

Українці сьогодні перетворилися на справжніх політичних експертів. Кожен, не зважаючи на свою освіту та професію, від студента до пенсіонера, знає, як краще керувати країною: кого потрібно ув’язнити, кому та на скільки підняти пенсії і зарплати, хто стане кращим президентом врешті-решт. І цей список можна продовжувати до безкінечності.

Окремий фронт новоспечених спеціалістів із політики розгорнувся у соцмережах. Там, сьогодні, точаться справжні баталії між прихильниками двох кандидатів у Президенти.

Олег Різник, адміністратор групи «Тернопільські плітки» у Facebook

Адміністратори спільноти “Тернопільські плітки” щодня отримують від підписників більше сотні запитів із різноманітними мемами та постами на політичну тему.

Олег Різник, адміністратор групи «Тернопільські плітки» у Facebook

Чому стрічка у розважальній соцмережі перетворилася на політичне шоу та що насправді за цим стоїть, розповів психолог Ігор Папуша.

Ігор Папуша, клінічний психолог

На думку психолога, через соцмережі тернополяни намагаються не стільки висловити свої політичні погляди, як відстояти власні життєві цінності.

Ігор Папуша, клінічний психолог

Тернополянин Михайло Окаринський живе у Канаді. Розповідає, що єдине за чим не сумує за кордоном, це – за політичними скандалами. Каже, на період виборів українці просто сходять з розуму, в той час, як за кордоном на політику реагують значно спокійніше.

Михайло Окаринський, журналіст, видавець
відео: 2019-03-25 13-54-27

Проте, цікавитися політикою – не так вже й критично. Навпаки – це ознака громадянської свідомості, каже психолог Мар’яна Гевко.

Мар’яна Гевко, психолог

Щоб впоратися із емоціями хтось звертається до рідних, хтось висловлює переживання через соцмережі. Головне, каже психолог, не тримати негатив у собі.

Мар’яна Гевко, психолог

Ми ж наостанок додамо, що, сьогодні, як ніколи, нам потрібно мислити тверезо та виважено. Тому, не втрачаймо голову! І будьмо добрішими!

Читайте також: Зеленський vs Порошенко: за кого тернополяни голосуватимуть на виборах?

Репортер – Світлана Величко, Тетяна Шабанова
Камера, монтаж – Віталій Цицура
«ТМЦ.ІНФО», 11 квітня, 2019 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.

Теги: