Протягом двох тижнів військову драму «Позивний Бандерас» на Тернопіллі показиватимуть за запрошення

У день прем’єри фільм режисера Заза Буадзе «Позивний Бандерас» та знімальну команду тернополяни зустріли оплесками і настоячи.

Заза Буадзе, режисер фільму «Позивний Бандерас»:

Парадокс є в тому, що праця має бути величезною інакше не буде дива, але величезна праця не є гарантія того, що диво станеться, диво можливо тільки тоді, коли фільм зустрічається з глядачем. Якщо глядач отримає емоційний заряд, фільм оживає фільм живе. І це, і є диво.

Після початку прокату фільму зустріч з глядачем не у всіх кінотеатрах України склалась успішно. Щоби донести стрічку до якомога більшої аудиторії на Тернопіллі протягом майже двох тижнів військовий детектив, військову драму «Позивний Бандерас» показиватимуть за запрошеннями.

Степан Градовий, генеральний директор Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма Кінодністер»:

З 11 жовтня почалась Всеукраїнська прем’єра і ми закупили право прокату з 20 листопада по 5 грудня для області фільму «Позивний Бандерас». Безперечно, перегляди будуть безкоштовні.

Такі перегляди стали можливим завдяки прийнятої «Програми поліпшення надання кінопослуг населенню на 2017-21 роки». Виїзні кіносеанси реалізовують відтепер за підтримкою обласного бюджету. Перший показ відбувся у місті Зборів, далі на фільм чекатимуть у Козовій, Чорткові, Бережанах то що.

У Палаці кіно серед глядачів були і учасники АТО.

Олег Сербан, сержант контрактної служби:

Я з тих людей, які пройшли ще в 14 році. Ми не бачили ні контракту, ні зарплати, ні форми, ми в тапочках спокійно стояли на посту. Зараз, звичайно, цей дух підупав, бо людям не видно позитиву від цього, закінчення ми не бачимо, поки що, але якщо є фільм, то я, надіюсь, він хоча би щось передасть, тому що кажучи чесно поживіть в наметі, поживіть в окопі, поживіть в бліндажі і фільмів вже не треба буде, але такого досвіду я не бажаю нікому.

Репортер – Олена Мудра
Камера – Вадим Герасимчук
Монтаж – Віталій Цицура
“ТМЦ.ІНФО”, 26 листопада 2018 року