Про роботу Верховної Ради України розказала народна депутатка Вікторія Сюмар

У Києві 12 липня відбулась зустріч ЗМІ із Головою Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики народною депутаткою України Вікторією Сюмар. Однією із актуальних тем є Вищий антикорупційний суд України.

Вікторія Сюмар, народна депутатка України з питань свободи слова та інформаційної політики

Звісно в парлементі є люди, які прямо зацікавлені, щоб вирішувати справи в старих судах ці справи і саме ці люди не зацікавленні в ухваленні таких поправок. Натомість лобісти антикорупційного суду зацікавлені, щоб усі справи булі передані туди і відповідно цей новий суд має їх розглядати. Який буде знайдено компроміс, це вирішується прямо зараз в кабінеті Голови Верховної Ради. Я, особисто, буду голосувати за підтримку того, щоб справи були передані в антикорупційний суд”
“Фракції не будуть мати можливість призначати суддів у антикорупційний суд України

Також вартує уваги питання децентралізації та доля відкладеного законопроекту щодо оновлення громад.

Вікторія Сюмар, народна депутатка України з питань свободи слова та інформаційної політики

Станом на зараз у нас немає голосів на ухвалення, але я думаю, що можливо в наступному скликанні вже сам процес децентралізації фактично буде завершено. Ми зможемо його доопрацювати, щоб це виходило як ініціатива громад під контролем самих громад, тоді це буде більш прийняте.

Вікторія Сюмар зазначила, що шансів на його ухвалення поки немає. Після завершення процесу децентралізації даний законопроект буде доопрацьовано, якщо буде достатня кількість звернень до фракцій. Що ж думає народна депутатка Верховної Ради України про депутатів, які совісно працюють на благо держави? Що ж їх чекає у майбутньому?

Вікторія Сюмар, народна депутатка України з питань свободи слова та інформаційної політики

“Якщо ви намагаєтесь щось зробити, у вас будуть вороги, вас будуть всі критикувати, ви будете неподобатись і одним та іншим бо сподобатись усім неможливо, ну і те, що ви скажете, що зробили якийсь результат, може ви і самі собі оціните це”

Репортер- Ірина Ковальчик
Камера- Ольга Демчук
Монтаж- Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 18 липня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.

Теги: