Андре Тан з ексклюзивним майстер-класом завітав у Тернопіль

Одяг від Ріни Бударіної, колекція з елементами вишивки, представлена “Nacho Nazarchuk&Cholak”, новинки від Лідії Яніцької – ці та інші знавці модних та сучасних тенденцій представили свої роботи у Тернополі. На один день обласний центр перетворився на столицю моди. Знавці прекрасного з’їхалися на «Podolyany Fashion 2018».

Тетяна Чубак, організатор заходу

«Наші тернополяни заслуговують на те, щоб справді бачити ті колекції, які показують в світі, в Києві, у Львові і в Одесі. Чому ні в Тернополі».

«Podolyany Fashion 2018» відбувається у Тернополі уже четвертий рік поспіль. Про новинки та сучасні тренди тернополянам та гостям свята розповідали та показували як дизайнери-початківці, так і знані модельєри.

Діна Бойчук , дизайнер-початківець

«Я, як дизайнер-початківець, цікавлюся тенденціями моди і дизайнерами, які є більш успішними , тому я приходжу на покази для того, щоб перебрати їхній досвід. Все-таки я хочу бути як Андре Тан, тому що навіть попри всю свою славу і те, що він справді є одним із топових дизайнерів України, залишається простою, відкритою людиною».

Спеціально до «Podolyany Fashion 2018» готувалася дизайнер Лідія Яніцька. Вона продемонструвала гостям свою нову прем’єрну колекцію. Другий рік поспіль новинки представляє шанувальникам моди і Анна Моргун. Організатори кажуть, що з кожним роком до них приїжджає все більше зіркових гостей світу моди. На подіумі торгово-розважального центру уже представляли свої колекції відомі, не лише в Україні, а й в усьому світі дизайнери – Оксана Караванська, Роксолана Богуцька та інші. Презентував свою колекцію у Тернополі і один з кращих дизайнерів України Андре Тан. Окрім цього він провів і майстер-клас та розповів, як і що та з чим носиться.

Андре Тан, дизайнер

«Західна Україна відрізняється тонким смаком та вихованістю . Я сьогодні побачив щасливих жінок, а це для мене найголовніше. Тому що щаслива жінка – це запорука щасливої сім’ї. А щаслива сім’я – це завжди здорова нація”.

Під час свята організатори влаштували розіграш подарунків, а у “шоу -румі” всі охочі могли приміряти та придбати речі, представлені на показі.

 

Репортер – Ольга Демчук
Камера -Дмитро Лехман
Відеомонтаж – Дмитро Лехман
«ТМЦ.ІНФО» 22 травня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.