Організація AISEC провела у Тернополі стартап-форум

Уже не вперше організація AISEC практикує проведення стартап-форумів. Черговий захід провели 24 травня у Тернополі в Українському домі «Перемога». Оскільки на сьогодні стартап – це своєрідний тренд, його важливо розвивати в нашому місті, – кажуть організатори.

Марія Воляник, організатор стартап-форуму: «Особливо в Україні спостерігається, що люди не вірять у свої сили, люди не знають, де находити можливість, не знають, із чого починати, за що братися. І ми саме тому вирішили згуртувати тернопільську молодь, щоб та отримала відповіді на запитання, які не знає навіть кому поставити».

Досвідчені спікери навчили молодь, як презентувати свою ідею та перетворити її в успішний проект. Тарас Ковальчук уже реалізував кілька своїх стартапів. Зараз він працює над проектом покращення українських доріг та доведення їх до європейського стандарту.

Тарас Ковальчук, учасник стартап-форуму: «Найбільша проблема, чому знищуються наші дороги – це тому що не контролюється вага великогабаритного транспорту. І це, можна сказати, основна з причин колійності на дорогах і руйнування верхнього шару. Для цього в Європі існують автоматичні ваги. Машини непотрібно зупиняти. Машина просто проїжджає по зважувальному комплексу, який регулює не тільки вагу, а й швидкість».

Чи варто починати свою справу, зважаючи на ситуацію в країні? Один зі спікерів заходу Іван Омелян переконаний, що зупинятись у жодному разі не можна.

Іван Омелян, модератор стартап-форуму: «Будь які кризові прояви, завжди дають нам нові виклики і завжди створюють вікна можливостей. Будьмо відвертими: його буде найлегше продати, не в Росію, не за рублі, а за євро і в Європу».

Такі заходи важливо проводити у Тернополі, оскільки тут багато молоді, яка прагне реалізувати себе у різних напрямках, – кажуть учасники форуму.

Віта Орнатовська, студентка 2-го курсу комп’ютерних наук ТНТУ: «Я вважаю, що кожній людині, яка хоче пов’язати своє майбутнє зі сферою ІТ, цей стартап-форум був дуже важливим і дуже корисним. Ми отримали на ньому дуже багато необхідної інформації, яка обов’язково знадобиться нам у майбутньому».

Репортер – Христина Римар, камера – Степан Гречківський, відеомонтаж – Антон Марчевський.

«ТМЦ.ІНФО, 27 травня 2015 року.

Теги: