Одне з найстаріших комунальних підприємств Тернополя показує кіно і зберігає архіви

Допомагають донести Тернопіллю новинки українського кіно працівники одного з найстаріших комунальних підприємств Тернополя. Сьогодні їх знають під назвою Тернопільське обласне комунальне підприємство «Фірма Кінодністер».

Володимир Демкович, начальник відділу зі створення відеопродукції ТОКП «Фірма Кінодністер»

По області ми нещодавно показували фільм «Кіборги», практично у всіх районах демонстрували, були аншлаги, і це свідчить про те, що українське кіно дуже потрібно людям, люди охоче його сприймають і хочуть його бачити і ходити на кіносеанси.
Не тільки показувати кіно, а і створювати своє власне націлені молоді спеціалісти «Кінодністра».

Володимир Демкович, начальник відділу зі створення відеопродукції ТОКП «Фірма Кінодністер»:

Ми займаємося створенням відеороликів, відеофільмів, художніх, документальних про Тернопільську область, про комунальні підприємства, і фільми, які можуть бути представлені на різних фестивалях.
За словами редактора комунальної установи, «Кінодністер» здатний втілювати мрії

Андрій Тернопільський, провідний редактор ТОКП «Фірма Кінодністер»

В мене була мрія з шостого класу – це журналістика, це робота на телебаченні, це спортивна журналістика, фірма «Кінодністер» надала таку можливість зреалізувати свої давні дитячі мрії, я на шляху до дорослих мрій. Найбільше, що подобається, це робота в колективі, це фотографія, це відео, це музика, наші працівники є повністю всі універсальними, вони розвиваються, здобувають професійний і практичний досвід.

Унікальний відеоархів Тернопльщини та популярні фільми минулого століття зберігається саме тут, а також підприємство активно працює над створенням відеопрограм про сьогодення та приймає участь у висвітлені кіно-медійних та фестивальних подій міста та області.

Репортер – Олена Мудра
Камера – Віталій Цицура
Монтаж – Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 13 серпня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.