На Тернопільщині відзначили Героїв спортивного року 2018

У Тернополі підвели підсумки спортивного року – нагородили кращих спортсменів, тренерів та меценатів Тернопільщини лауреатів щорічного конкурсу “Герої спортивного року”. Традиція започаткована національним олімпійським комітетом. З 2012 року – у кожній області проводиться таємне голосування та обираються найкращих спортсменів та людей, які підтримують розвиток спорту у десяти номінаціях: «Найкращий спортсмен», «Найкраща спортсменка», «Разом з олімпійцями», «Сильні духом», «Олімпійські надії», «Тренер року», «Найкращий спортивний організатор», «Спортивна журналістика», «Меценат року», «Найкраща спортивна команда». Цього року символічні нагороди отримали 26 лауреатів.

Віктор Мацикур, начальник обласного управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА

Нагороди спортсменів забирали у більшості їх тренери або директора спортивних шкіл, адже олімпійські надії Тернопільщини тренуються, як в Україні, так і за кордоном. Володимир Павелко, тренер з велоспорту Багаторазовий чемпіон України, чемпіон світу серед юніорів до двадцять одного року, віце чемпіон світу серед дорослих Олег Петренко тренується у Тернополі, він вже не вперше серед лауреатів конкурсу, армреслінгом займається з чотирнадцяти років

Олег Петренко, майстер спорту з армреслінгу

Пам’ять чемпіонів, спортсменів, тренерів з армреслінгу Андрія Пушкаря та тренера з фрі файту Ігоря Слюсарчука почили під час церемонії хвилиною мовчання.

Юрій Юрик, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації

Також щороку в області проводяться десятки спортивних свят та змагань для дітей та дорослих, що також є важливою складовою фізичного здоров’я населення.

Володимир Ванджула, директор тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення

Репортер – Олена Мудра

Камера, монтаж – Віталій Цицура

“ТМЦ.ІНФО”, 8 лютого 2019 року

Теги: