На Тернопіллі існують «білі» плями, де немає телебачення і радіомовлення

На Тернопіллі існують «білі» плями – прозвучало під час щорічного звіту Михайла Зубика, представника національної ради з питань телебачення та радіомовлення. З 1 вересня область не отримала того покриття, яке обіцяли телеглядачам – тільки 60 відсотків Тернопільщини покриває довгоочікуване цифрове телебачення. Причина, частково, у складному рельєфі області, але і у містах люди скаржаться на проблеми із телеканалами.

Просто на очах іде від нас епоха проводового радіо, яке доставляло новини людям протягом дня. Кількість радіоточок стрімко зменшується – від 250 тисяч точок до 15 тисяч наприкінці минулого року. Замість проводового радіо створюються редакції ефірного радіомовлення, так зване «Мовлення громад».

Михайло Зубик також відзначив важливі події для розвитку телебачення та радіомовлення на Тернопільщині – отримання ліцензій.

Протягом року було здійснено більше 250 перевірок інформаційного наповнення телеканалів та радіо студій Тернопільщини. Порушень не виявлено.

За номером – (0352) 43-00-84 гарячої лінії обласної державної адміністрації можна дізнатися будь-яку інформацію, яка стосується цифрового телебачення та залишити свою скаргу, щодо його якості.

Репортер – Олена Мудра
Камера, монтаж – Віталій Цицура
“ТМЦ.ІНФО”, 31 січня 2019 року

Теги: