Молодь Тернополя планує фінансувати цікаві проекти

Європейський досвід в українському варіанті – вперше у цьому році це спроба шукати фінансової підтримки у реалізації проектів не тільки через гранти або загальнодержавні проекти, а і через залучення місцевих людей, громади до фінансування молодіжних ініціатив.

Святослав Абрам’юк, виконавчий директор «Молодіжного центру»:

Взагалі це є ідея для України нова , у себе в місті, долучити, як найбільше людей до вирішення проблем, які є для молоді актуальними. В цьому році ця програма започаткована в Україні, ми як молодіжний центр долучились, навколо себе зробили оргкомітет по банку молодіжних ініціатив. Це не тільки робить молодіжний центр, зокрема у нас в оргкомітет входять і представники бібліотеки для молоді, і одна зі шкіл міста Тернополя – це вісімнадцята школа, і ряд інших молодіжних організацій, з молодіжної міської ради входять представники, і ми спільно розробили ці заходи і збираємо кошти поставили собі за завдання зібрати 25 тисяч гривень.

Свою скарбничку молоді люди назвали «Банк молодіжних ініціатив».Наповнюють її по різному, у тому числі проводячи майстер-класи просто неба.

Надія, відповідальна за проекти і за комунікацію «Молодіжного центру»:

Сьогодні ми проводимо майстер-клас по збору коштів для проекту «Банк молодіжних ініціатив» – це люди приходять, розмальовують магнітики, різні тваринки, різні м’які іграшки, всі кошти виручені за це підуть в банк молодіжних ініціатив. Це проект, де ми збираємо кошти, для того, щоби ці кошти віддати на проекти молодих людей або додати кошти до їх проектів. Це молодь, діти, студенти. 24 серпня ми проводили ярмарок суто по банку молодіжних ініціатив, там були і фотозони, і майстер-класи, також були ігри для дітей з англійської мови, були майстрині, була їжа та виступи різних гуртів приблизно дві с половиною тисяч ми назбирали.

Кожен учасник не тільки залишає кошти у банку, але і забирає свій виріб додому.

Веронічка, учасниця майстер-класу:

Я робила котиків, і песиків, і шила їх, і малювала, мене звати Веронічка, я ще робила єдинорога магнітик.

25 тисяч гривень, які мають зібрати у Банку молодіжних ініціатив,підуть на допомогу в реалізації тих проектів, які пройдуть конкурсний відбір.

Репортер – Олена Мудра

Камера – Дмитро Лекхман

Монтаж – Анастасія Цінкевич

Начитка – Наталя Павлусик

“ТМЦ.ІНФО”, 05 вересня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.