Кого найчастіше наймають великі підприємства Тернопільщини

Отримати роботу студентам, людям з обмеженими можливостями, а також працювати за сумісництвом, можна на великих підприємствах Тернопільщини та в інших областях України. На котрих середня зарплата десять тисяч гривень.

Юлія Слободянюк, заступник керівника відділу персоналу ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»:

Звісно, працевлаштовують студентів-заочників, немає у цьому ніяких питань. Є певні робочі місця, на яких можуть працювати інваліди з вадами, наприклад, слуху. Також є певні робочі місця, на яких люди працюють не в змінному робочому режимі, і там працюють інваліди. Ми в нормі кількості інвалідів.

За словами Юлії Слободянюк, на всіх 4 філіях підприємства, в містах Тернопіль, Чернівці, Чортків, Хмельницький. Потрібні робітники в’язальники схемних джгутів та кабелів, технічні спеціалісти та інші.

Олег Удич, прес-секретар компанії ПАП «Агропродсервіс»:

Компанія ПАП «Агропродсервіс» — це вертикально інтегрована компанія із замкнутим сільськогосподарським циклом. Це означає, що від власної насінини, через власні комбікорми, через відгодівлю тварин на м’ясо, через продукцію Тернопільського м’ясокомбінату ми доходимо до кінцевого споживача з продукцією, що називається продукція з доданою вартістю.

Як зазначено на офіційному веб-сайті компанії ПАП «Агропродсервіс», на сьогодні є такі вакансії: різноробочі на м’ясокомбінат, водії, головний інженер, головний технолог та інші.

Артур Марциз, директор із персоналу ПАП «Агропродсервіс»:

Зараз компанія розглядає можливість надання стипендії, що буде називатися «Нове зернятко», для студентів, котрі проводять дослідницьку діяльність безпосередньо в агросекторі. У нас не було ще ні разу такого, щоби прийшла людина і сказала: «Я хочу у вас попрацювати оператором лінії», і ми йому сказали: «Ні, вибач, місць немає». Ми готові брати, робити кадровий резерв.

Репортер – Ольга Демчук

Камера – Дмитро Лехман

Монтаж – Анастасія Цінкевич

«ТМЦ.ІНФО», 02 серпня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. Категорія