Jazz Bez Тернопіль 2014 день 1 частина 2. Мар’яна Садовська та Марк Токар октет

Нова, сповнена глибокого драматизму, тремкої ніжності і піднесення програма постала із співпраці всесвітньовідомої української співачки Мар’яни Садовської, джазового контрабасиста Марка Токара, львівських музикантів та етнічно-експериментального тріо «КУРБĀСИ».4 жіночих вокали у супроводі 4 контрабасів та тексти Сергія Жадана.

Мар’яна Садовська – співачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка.

Марк Токар — імпровізаційний джазовий контрабасист, перший український музикант, який грав на Chicago Jazz Festival.

Іван Огар – один із найдосвідченіших українських контрабасистів. Артист батяр˗бенду «Галичина» Віктора Морозова, львівського фольк˗бенду «Бурдон», ансамблю народної музики «Аркан», ансамблю ретро˗музики «Галицька ревія» Ростислава Демчишина, вокально˗інструментального ансамблю «Жайвір» та легендарного ансамблю «Ватра».

Володимир Бедзвін – насамперед відомий як дуже перспективний львівський віолончеліст та учасник багатьох різних проектів. Навчався у Львівській Національній Музичній Академії. Як композитор та музикант був учасником симфонічного оркестру «INSO», «Fidel Trio Quartet», гуртів «Jalapita», «Kurbasy», «Гич Оркестр», «Bedzvin», «Люди Добрі».

Артем Каменков навчався гри на контрабасі у Львівському державному музичному училищі ім. С.П.Людкевича. Грав у камерному оркестрі «АКАДЕМІЯ» де також був концертмейстером групи контрабасів, в оркестрі «INSO-Львів», у етно-гурті «Люди Добрі», у гурті «Lemko Bluegrass Band», що грає українсько-американський фольк власної інтерпретації, у проекті актриси Марії Копитчак у супроводі «Оркестри Почувань», що виконує романси Богдана Весоловського.

Тріо «КУРБĀСИ» у складі Наталки Рибка-Пархоменко, Марії Копитчак та Мирослави Рачинської є співочою частиною однойменного етно-ембіент гурту. 2009 р. на території львівського Театру імені Леся Курбаса кілька акторів почали досліджувати пісню, як драматургію, з її атмосферою, сюжетом та змістом, намагаючись поринути в глибину.
Наступним кроком був експеримент зі звуковим простором, де були задіяні імпровізації голосу та музичних інструментів. Головною метою учасників є пошук методів розкриття пісні, як самобутньої субстанції, живого організму, з своїм життям і драмою.