Дідусь із реклами пива приїхав у Тернопіль на відкриття фірмового магазину

Той, хто бачив рекламний відеоролик тернопільської пивоварні, мабуть, запам’ятав колоритного дідуся у капелюсі. Звати його Ігор Гриценко. Сам він із селища Івано-Франкове, що неподалік Львова. Однак керівництво пивоварні саме йому доручило у перший день осені перерізати стрічку під час відкриття нового фірмового магазину у Тернополі. Чоловік розповідає, що знайшли його для зйомок у відеоролику у соціальних мережах.

Ігор Гриценко, знявся у рекламному відеоролику:

Я – садівник. А на сторінці моєї жінки у Фейсбуці є моя фотографія. Я у капелюсі, у такому ж образі. Я там персики рекламую, грушки, вишні – усе те, що я вирощую. І, очевидно, хтось помітив ту фотографію. Хтось комусь переказав – і подзвонили мені. Спитали, чи можна. Я кажу – можна.

Що таке бути актором, Ігор Гриценко знає не з переказів. Його дочка працює актрисою у Львівському театрі імені Заньковецької. Щоправда, її батькові не довелося входити у якусь певну роль – пана Ігоря попросили зіграти самого себе.

Ігор Гриценко, знявся у рекламному відеоролику:

Проходить десь до місяця часу, дзвонять мені: “Ви будете зніматися, приїжджайте”. Я дав згоду, і мене привезли аж на Тернопільщину. Я навіть не знав, що на Тернопільщині такі водоспади, такі мости! Яка наша країна багата! Я так і потрапив у ту рекламу”.

А відтепер Ігор Гриценко зображений на величезному муралі, яким прикрасили фасад нового фірмового магазину.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський
Камера – Дмитро Лехман
“ТМЦ.ІНФО”, 4 вересня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.