Чи вірять українці у світле майбутнє своїх дітей?

Ми запитали Львів’ян, що вони думають про те, що діти навчатимуться у школі 12 років.

Анастасія:

Я вважаю, що це добре, тому що ми йдемо до Європи. Якщо порівняти їхню освіту і нашу- це є велика різниця. Їх напрямок навчання і так як вони навчають набагато кращий. Діти можуть поглиблено навчатись саме по тій професії, яку обрали. Також є можливість зрозуміти чи дійсно людина хоче цим займатись, насправді так буде краще. Так навчатись потрібно довше, але дитина краще зможе зрозуміти себе та в подальшому вибрати собі правильний шлях.

Дмитро:

Я думаю, що тут є свої плюси та мінуси. Діти, які хочуть швидше закінчити навчання – це буде мінус, тому що вона хочуть швидше перейти у самостійне життя. Ті, що не хочуть відлучатись від батьків, більше часу зможуть проводити вдома.

Маряна:

Я ставлюсь до цього позитивно, вважаю що це продовжить дитинство дитини.Діти мають дорослішати поступово. Я вважаю, що програма завдяки цьому буде трошки послаблена і дітям буде набагато легше сприймати інформацію. Програма важка, я вважаю, що 12 років це добре, адже діти будуть мати ще час для себе

Вадим:

Політика – це все таке брудне, немає значення яка реформа, головне надати шарму цій справі та заробити гроші. Це моя думка.

Репортер- Ірина Ковальчик

Камера- Анастасія Цінкевич

Монтаж- Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 31 cерпня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.

Теги: