Чи потрібно змінювати Тернопіль та як саме?

 

Ольга Демчук, репортер:

“Сьогодні ми перебуваємо в центрі міста Тернополя. Ми вирішили запитати тернополян, що вони вважають за потрібне покращити в місті Тернополі”.

Оксана, тернополянка, юрист:
“Думаю, в першу чергу кожен має дивитися сам за собою. За чистотою кругом себе, кругом свого будинку, де він живе. За культурою поведінки і в громадському транспорті, і в громадських місцях. Давайте просто будемо людьми, і якщо кожен почне навколо себе робити порядок, ми всі зможемо піднести Тернопіль до таких висот, що Європа буде нам заздрити”.

Павло, тернополянин:
“Звернути увагу на транспорт, який вже розвалюється, та ціни на нього, які реально його не варті. Плюс я звернув би увагу на комунальні організації. Чесно кажучи, надані ними послуги є жахливими. Такі як вода – це жах. Потрібно це все міняти”.

Марина, тернополянка:
“Всі гроші – в бюджет”.

Діана, гостя з міста Дніпра:
“Ну чистота, порядок, красота. Хіба мало того, що є? Про Тернопіль я навіть у своєму місті Дніпрі кажу, що Тернопіль – найкрасивіше місто в Україні”.

Катерина, тернополянка:
“Мабуть, почистити став. Я задоволена Тернополем. В принципі, місто для життя і чисте повітря. Трішки взятися за прибудинкову територію, більше комфорту мешканцям”.

Микола, гість з міста Чернігова:
“Робочі місця створити, зарплати високі. Щоб у місті було не тільки прекрасно ходити по вулицях, а й можна було заробити гроші. Щоб українці нікуди не їздили, а жили в Тернополі. Гарні дороги, щоб купити машину і не ремонтувати кожен день ходову”.

Нагадаємо, що в Тернополі триває прийом проектів на «Громадський бюджет-2019», який дає можливість кожному жителю брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста. Термін подачі проектів триває до 30 вересня.

Репортер – Ольга Демчук
Камера – Дмитро Лехман
Начитка – Олена Мудра
Монтаж – Ольга Демчук, Віталій Цицура
“ТМЦ.інфо”, 26 вересня 2018 року
Проект здійснено за підтримки фонду розвитку змі посольства сша в україні.
Supported by the media development fund of the u. S. Embassy in ukraine.