Босоніж навколо ставу та розірвані разом 108 карт – нові рекорди Тернополя

Усього два місяця тому Василь Шевчук та Андрій Балабух зареєстрували свої досягнення у «Книги рекордів Тернополя» – Василь відтискався на ножах, а Андрій підіймав дві гирі, поставлені одна на одну. У вівторок 4 грудня рекордсмени з Гусятинського району додали нові цікаві досягнення у «Книгу рекордів Тернополя» – Василь Шевчук пробіг навколо ставу без верхнього одягу босоніж, а Андрій Балабух розірвав одночасно три колоди карт. Зафіксували рекорд представники «Реєстру рекордів Тернополя».
У 13 годині 29 хвилин Василь Шевчук завершив свій пробіг навколо Тернопільського ставу. Рекордсмен пробіг 9, 5 кілометрів за одну годину та чотирнадцять хвилин. Чоловік міг пробігти скоріше, але хотів продемонструвати, як загартований організм реагує на холод, адже щодня Василь «моржує» та плаває у будь яку пору року.

Василь Шевчук, керівник ГО «Нептун», м. Хоростків

Леонід Бицюра, заступник голови м. Тернополя

Свій рекорд Василь також присвятив двадцятиріччю клубу любителів зимового плавання «Нептун», який він очолює у м. Хоростків. Супроводжували Василя тернопільські любителі бігу.

Зоряна Биндас, керівник суспільного телебачення, м. Тернопіль

Андрій Балабух розірвав три колоди карт з’єднаних до купи. На це витратив менше ніж 23 секунди. До свого рекорду готувався місяць.

Андрій Балабух, рекордсмен, с. Яблунів, Гусятинський район

Леонід Бицюра, заступник міського голови м. Тернополя

Книга рекордів Тернополя започаткована у 2017 році для того, щоби фіксувати оригінальні досягнення тернополян та гостей міста, також метою є підготовка рекордсменів для встановлення рекордів України та світових, що реєструються у книзі рекордів Гіннеса.

Репортер – Олена Мудра
Камера, монтаж – Віталій Цицура
“ТМЦ.ІНФО”, 6 грудня 2018 року

Теги: