«Укрзалізниця» запропонувала понад сто вакансій

Олег Дубчак, начальник відділу кадрів виробничого підрозділу:

На сьогодні дирекція має необхідність у працівниках зокрема — це регулювальник швидкості вагонів, складач поїздів. Початково працівник працевлаштовується по третьому розряду, заробітна плата становить 6400 гривень. У разі підвищенні до п’ятого розряду максимальна зарплата для регулювальника швидкості вагонів це 9450 гривень.

Виробничий підрозділ Тернопільської дирекції залізничних перевезень регіональної філії Львівська залізниця надає послуги, щодо перевезень вантажів та пасажирів. Котра розташована в межах трьох галузях — це Тернопільська, Львівська, Івано-Франківська. Вона включає в себе 39 станцій, які є відокремленими структурними підрозділами.

Анатолій Кориляк, директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості:

З усіх структурних підрозділів залізниці в нас приблизно сто вакансій. Упродовж 2018 року 16 людей працевлаштовано за сприянням центру зайнятості, але цих сто залишаються незаповненими тому необхідно заповнити.

Зазначимо, що Тернопільський міскрайонний центр зайнятості вже не вперше проводить виїзний ярмарок вакансій, цього разу на «Укрзалізниці», показавши людям 1200 вакансій.

Репортер – Ольга Демчук

Камера – Дмитро Лехман

Монтаж – Анастасія Цінкевич “ТМЦ.ІНФО”, 12 липня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.

Теги: