У Тернополі учні 3 школи провели благодійний ярмарок «У колі дружньої родини»

Учні всіх класів Тернопільської школи №3 та їхні батьки долучилися до благодійного ярмарку, який проходив на внутрішньому шкільному майданчику.

Надія Будій, директор школи №3:

Це вже наш традиційний захід. Я думаю що ми вже років 10 років проводимо осінній благодійний ярмарок. Запланували його як колективна творча справа, яка має на меті допомогу потребуючим. Ми намагаємося виховувати дітей в дусі милосердя, любові до ближнього.

Марта Левицька, учениця школи №3:

Зараз ми робимо велику справу для людей котрим потрібні ті кошти. Ми докладаємо до цього свої зусилля, свою працю, свою любов.

Радим, учень школи №3:

Такий захід відбувається один раз в рік. Він відбувається саме осінню.

На столах можна було побачити кулінарні шедеври і звичайні бутерброди. Щоб заробити більше грошей, учні виносили їжу з-за столів та пропонували гостям ярмарку і перехожим.

Олег, батько першокласниці:

Ось цей стіл є свідченням нашої згуртованості батьків, колективу. Я думаю, що цей захід згуртовує батьків і діти на це дивляться. Я думаю, що хороші речі вони переймають.

Надія Будій, директор спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов:

Я хочу дуже подякувати нашим батькам. Вони надзвичайні. Це от велика шкільна родина, і не даремно наше свято називається “У школі дружньої родини””.
За словами Надії Будій, коли діти вкладають свої зусилля до проведення ярмарку – є більш цінним для них самих, ніж просто пожертвувати батьківські гроші.

Людмила Стасишен, заступник директора з виховної роботи, організатор ярмарки:

Ярмарок з благодійною метою створювався. Всі кошти виручені з ярмарку підуть на благодійні цілі. Ми допомагаємо дітям сиротам, дітям напів сиротам, інвалідам. Співпрацюємо з товариство для слабозорих УТОС. Також допомагаємо інвалідам, хворим бійцям АТО, важкохворим, онкохворим, ветеранам педагогічної праці.”

Репортер – Ольга Демчук
Камера – Віталій Цицура
Начитка – Олена Мудра
Монтаж – Ольга Демчук, Віталій Цицура
“ТМЦ.інфо”, 25 вересня 2018 року
Проект здійснено за підтримки фонду розвитку змі посольства сша в україні.
Supported by the media development fund of the u. S. Embassy in ukraine.

Теги: