25 іноземних делегацій відвідали Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2018»

інвестиційни

 

Степан Барна, голова Тернопільської ОДА

“Найважливіше, що я хотів відзначити, що приріст залучених інвестицій реальних капіталовкладень у сектор економіки, які склали 7,1 мільярдів гривень за підсумками 2017 року, свідчить про те, що ми створили реальний діловий клімат для того, щоб нарощувати свій потенціал у регіоні”.

Продемонструвати існуючі можливості та перспективи розвитку провідних галузей економіки, розбудови дієвої системи державно-приватного партнерства та підвищення конкурентоспроможності Тернопільської області. З такою метою у Збаражі провели 10-й Міжнародний форум «Тернопільщина INVEST-2018». На захід приїхали понад дві сотні учасників з 25 країн, зокрема Польщі, Грузії, Угорщини, В’єтнаму. Учасники обговорили ряд питань, а саме: інвестиційні можливості агропромисловості, енергоефективність та впровадження відновлювальних джерел енергії, перспективи розвитку туризму, інструменти підтримки малого та середнього підприємництва.

Сергій Надал, міський голова Тернополя

“Також відбулась перша дискусійна панель, на якій обговорили перспективні можливості стосовно інвестицій в Україні. Найголовніше зараз – коли спілкування відбувається по різних панелях, де обговорюються різні пропозиції, які є в місті Тернополі і в області. Ми дуже розраховуємо, що буде продовження, буде зацікавленість до конкретних проектів і це дасть покращення позитивному іміджу міста і області, а також найголовніше – реально залучені інвестиції”.

Юрій Дейнека, начальник управління стратегічного розвитку Тернополя

“До нас у Тернопіль приїхали представники міста Батумі. І є представники міста Ельблонг, дуже велика делегація, понад 20 осіб. І вони сьогодні презентують свій проект по розвитку порту міста Ельблонг. Враховуючи те, що в майбутньому через Тернопіль проходитиме автострада міжнародного значення GO Highway, яка буде з’єднувати Гданськ з Одесою, а Ельблонг знаходиться поряд із Гданськом і, враховуючи те, що порт Гданська сьогодні не здатний забезпечити повністю всі потреби європейських партнерів по Балтійському морю, по Балтійському регіону і на північ, то порт відіграє дуже важливе значення в Євросоюзі”.

Також підписали меморандуми з польською консалтинговою компанією “Кавотек”, Американською торгівельно-промисловою палатою та проект щодо сприяння залучення інвестицій за участь технічної допомоги програми “U-LEAD”.

Репортер – Ольга Демчук
Камера – Віталій Цицура
Монтаж – Богдан Демчук
«ТМЦ.ІНФО», 25 травня 2018 року

 

Теги: