Пряма трансляція

ПРЯМИЙ ЕФІР (пряма трансляція) —Прямий ефір каналу ТМЦ у високій якості транслюється безпосередньо з місця проведення події, що дозволяє більшій кількості людей спостерігати за перебігом важливих для суспільства міроприємств, приймати безпосередню участь в обговореннях та коментувати те, що відбувається.

Події та особи

ПОДІЇ ТА ОСОБИ — це сюжети, спрямовані на формування у глядача власної оцінки стосовно подій сьогодення та сюжети про особистості, які безпосередньо впливають на розвиток суспільства в різних соціокультурних умовах.

Громада, місто і урбаністика

ГРОМАДА, МІСТО І УРБАНІСТИКА — як реалізувати цікаві проекти, направлені на покращення міста? Відповідь у сюжетах про архітектуру та інфраструктуру міста Тернополя, про активних громадян, співпрацю громади міста з міською радою, адже сьогодні є достатньо інструментів, щоби досягати реалізації проектів, направлених на покращення міського середовища – від петицій до участі у громадському бюджеті, від благодійності до грантів.

Культура і мистецтво
Навчальне телебачення

НАВЧАЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ — сюжети, які спрямовані на всебічний розвиток людини, поліпшення якості знань, вмінь і навичок громадян. Телевізійні лекції, розповіді, телепередачі узагальнюючого характеру, сюжети – екскурсії, сюжети з виставок, майстер-класи