28 Листопада
826

Тернопільські борці вільного стилю здобули «золото» та дві «бронзи»

Публікації

У місті Бердянську Запорізької області завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2007 років народження. Збірну команду Тернопільської області  представляли спортсмени Тернополя, Збаража та Теребовлі. За підсумками турніру троє вихованців нашого регіон здобули унагороди, серед яких одне «золото» та дві «бронзи».

По це повідомляють наа сайті ТОДА  Управління з фізичної культури та спорту.

Звання чемпіона України в ваговій категорії до 53 кг, здобув Юрій Беліченко (учень Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29).

Бронзовими призерками у ваговій категорії до 26 кг третє місце посіла Надія Шимків (учениця НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15»).

Бронзову медаль здобула Катерина Кондратенко, у ваговій категорії до 42 кг (учениця Тернопільської спеціалізованоїшколі І-ІІІ ступенів №17 ім. В. Вихруща)

Усі вои  вихованці Тернопільської КДЮСШ №1, а до змагань готували тренери Валерій Красовський, Дмитро Красовський та Сергій Кондратенко.