Танцями всіх стилів і напрямків насолоджувались вчора на Театральному майдані Тернополя

Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення в неділю 20 травня на Театральному майдані міста провів «Танцювальний фестиваль 2018».

Цей фестиваль в Тернополі відбувається вперше. Захід розпочався о 13 год. парадом всіх клубів, які брали участь в фестивалі, за маршрутом: драмтеатр – вул. Листопадова – вул. Сагайдачного – Театральний майдан. Хода учасників параду відбувалась під музичний супровід. Потім до самого вечора на Театральному майдані проходили виступи всіх танцювальних колективів. Як зазначила начальник інформаційного відділу Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Вілора Невінська, протягом дня виступили більше 30 танцювальних клубів. Загалом в цьому святі танцю взяли участь понад тисяча учасників. Всі колективи з міста Тернопіль.

Один з учасників – танцювальний клуб «Вогонь серця», що знаходиться в будинку побуту «Роксолана». Керівник клубу Лідія Солонинко розповіла, що в них є різні танцювальні напрямки – хіп-хоп, східні, бальні танці, фітнес, аеробіка. Є дорослі і дитячі групи, починаючи з 3-х років. Займаються і в ранкові години, і у вечірні.

Репортер Галина Жук

Фото автора

 

Теги: