У Німеччині суд дозволив Facebook вимагати у користувачів реєструватися під справжнім ім’ям

qz-fb

Вищий адміністративний суд Гамбурга в п’ятницю, 1 липня, ухвалив попереднє рішення на користь соціальної мережі Facebook, яка забороняє користувачам реєструватися в мережі за допомогою псевдонімів.

Про це інформує DW.

Скасувати це правило вже вдруге вимагали уповноважені із захисту даних користувачів Німеччини.

Уповноважений із захисту даних користувачів землі Гамбург Джон Каспар уже кілька років веде боротьбу з ірландською дочкою популярної американської соцмережі Facebook за право виконувати Європейські стандарти в питанні захисту прав користувачів.

У Facеbook, своєю чергою, відзначають, що це питання лежить не в ірландській юрисдикції.

Приводом для позову стала скарга користувачок, яка за допомогою вигаданого імені хотіла зберегти приватність своєї сторінки в Facebook від тих, хто міг би використовувати її профіль для робочих цілей. Facebook проти її волі змінив її ім’я в мережі на справжнє і попросив надіслати копію паспорта або ID-карти.

Раніше повідомлялося, що бразильський суд заблокував 19,5 млн реалів (близько $6,07 млн) на рахунках Facebook в зв’язку з тим, що сервіс WhatsApp, який належить соцмережі, відмовився розкрити листування низки користувачів, підозрюваних у причетності до наркоторгівлі.

Лівий Берег – ЛБ.ua 
http://ukr.lb.ua/news/2016/07/01/339168_nimechchini_sud_dozvoliv_facebook.html
01.07.2016