Холодницький про “чорну бухгалтерію” ПР: Все покупалось і все продавалось

13692-1_large

У розслідуванні справи про “чорну бухгалтерію” Партії регіонів Антикорупційна прокуратура працює в різних напрямках, у першу чергу зосередившись на держслужбовцях – нардепах, чиновниках органів держвлади і т.і. 

Про це в інтерв’ю УП заявив глава САП Назар Холодницький.

“Ми працюємо в різних напрямках, в першу чергу нас цікавлять держслужбовці. У тих списках (“чорної бухгалтерії”) є й відомі журналісти – питання, чого він брав гроші – до нього, напевне, відпрацьовує і заробляє. Але в тому напрямку також працюємо, бо питання, чи сплачував він податки з тих грошей. Також там були деякі відомі співаки під час виборчих кампаній, які отримували від півмільйона і більше доларів за концерт. Там теж питання – чи вони сплачували податки, будемо працювати з фіскальною службою в цьому напрямку”, – зазначив Холодницький.

“Але в першу чергу головний акцент – держслужбовці – народні депутати, чиновники вищих органів держвлади. Почали з ЦВК. Жодного політичного підтексту в цьому немає”, – додав він.

За словами глави САП, слідство у даній справі вже триває.

“Почали виклики перших осіб, проводимо допити, збираємо зразки підписів, проводимо відповідні експертизи, які підтвердять чи спростують справжність рукописних записів”, – повідомив Холодницький.

Він додав, що за планом слідчих дій має бути опитано близько 100 людей.

“Не виключаю, що буде більше – кожен свідок може називати нові прізвища. Думаю, цей список буде збільшуватися”, – зазначив Холодницький.

“Якщо буде підтверджено, що це все (дані з “чорної бухгалтерії”) – правда, виявиться, що від Партії регіонів кормилися всі – від ультраправих до ультралівих… Все вказує на те, що все купувалось і все – продавалось: від екзит-полів, виборів, членів комісій до цілих партій”, – зазначив глава САП.

 

Українська правда
pravda.com.ua
28.06.2016