Три дні тернополяни та гості міста відпочивали на «Галицькій дефіляді»

Три дні поспіль у Тернополі можна було файно наїстися, натанцюватися, взяти участь у конкурсах, благодійних проектах і навіть відвідати бізнес-лекції. Усе це відбувалося у рамках п’ятого фестивалю «Галицька дефіляда».

У першу чергу захід має на меті популяризацію кулінарних традицій Галичини та здорового харчування. 9 ресторанів продемонстрували, що вони вміють готувати.

Ростислав Новіков, адміністратор ресторану «Максим»: «У нас є лаваш з бринзою, у насє шашлики. Ми вже не перший рік приймаємо участь у «Галицькій дефіляді». Розуміючи, які ситуація у Тернополі, ми знайшли колорит і підхід до кожного гостя. Відповідно до того, що гість побажає: навіть якщо чогось немає у меню – ми це робимо».

Відвідувачі «Галицької дефіляди»:

«Сьогодні людина захистила бакалаврську. Організаторам – респект! Є де відсвяткувати».

«Такі заходи, думаю, що потрібні. Для людей це – відпочинок, розваги».

Ігор Яріш, бармен ресторану «Хутір»: «У наявності був дуже смачний бограч – ми його продали. Ще вареники з вишнею – наші фірмові, від ресторану «Хутір». Також ми мали два прекрасних смачних молодих баранчиків, – теж уже немає, все з’їли».

Олександр Башта, відвідувач «Галицької дефіляди»: ««Галицька дефіляда» – не перший рік, але ми з друзями вперше вибралися, щоб подивитися. Приємно, що запросили покуштувати справжнього бограча. Оля сьогодні вперше дізналася, що є така страва – бограч. Павло з апетитом наминає пекучий…»

Богдан Панкевич, кухар ресторану «Кнайпа 1540»: «Напевно, це сама смачна і сама українська картопелька з великими шматочками сала».

Поїли, відпочили – і в танці. І якщо на літній естраді можна було просто відірватися під запальні звуки українських музикантів, то неподалік, на танцмайданчику, кожен рух потрібно було синхронно виконувати під ритми латиноамериканської сальси.

Людмила, учасниця студії танців «Social dance club»: «На таких заходах ми проводимо майстер-класи для всіх бажаючих і показуємо, як можна відпочивати за рахунок танців. Це є соціальні танці. Тобто будь-хто може прийти, танцювати з будь-якою партнеркою чи будь-яким партнером. І просто розслаблятися й отримувати задоволення».

Олександра, учасниця майстер-класу із сальси: «Сальса – це просто «бомба»! Приходьте всі, хто стидається, хто ще не знає, що це таке. Це просто нереальні відчуття, дуже круті. Запрошуємо всіх-всіх!»

Ну і як же без фото на згадку? Можна собі зробити селфі на телефон, а ще можна взяти участь у благодійному арт-проекті «Фото патріота», де професійні майстри робили знімки на синьо-жовтому фоні. Цей проект проводиться вже не вперше. Раніше під час акції збирали кошти для бійців АТО.

Богдан Куліковський, організатор благодійного арт-проекту «Фото патріота»: «Близько двох тижнів тому до нас звернувся батько хлопчика Тимофійчика, який взагалі не чує. Попросив допомогти зібрати на операцію, оскільки імплантація слухового апарата коштує 30 тисяч євро. І от ми на «Галицькій дефіляді» робимо такі чудові фотографії для гостей і жителів міста і, відповідно, допомагаємо хлопчикові».

До організації та проведення «Галицької дефіляди» долучились люди, які колись розпочинали з малого, поки їхній бізнес чи проект не став успішним. Але таким же успішним може стати будь-хто, – переконані бізнес-консультанти, котрі прямо на траві провели для всіх бажаючих кілька лекцій.

Олена Дейнека, бізнес-консультант: «Оскільки «Галицька дефіляда» – це такий розважальний та пізнавальний захід, то ми вирішили представити коротку програму для того, щоб ті люди, котрі хочуть чогось більшого від життя, чогось навчитися, більше заробляти, стати успішнішими, – реально могли отримати таку можливість».

Окрім цього, на «Галицькій дефіляді» провели чимало конкурсів – обирали найгарнішу мавку, найсмачніше печиво, а також змагалися на найшвидше поїдання сосисок і попивання пива. Для школярів та студентів організували свято фарб «Holi fest».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Віталій Цицура.
«ТМЦ.ІНФО», 22 червня 2016 року.

Теги: