На Тернопільщині є де провести вихідні чи відпустку

Цікаво та змістовно провести вихідні чи відпустку можна не лише на морі чи в горах, а й не виїжджаючи за межі області. На Тернопільщині є на що подивитися і є де можна активно провести час. Найбільша кількість замків в Україні, найбільший рівнинний водоспад, найглибший річковий каньйон – це далеко не весь перелік цікавих місць.

Назар Яворський, начальник відділу туризму Тернопільської облдержадміністрації: «Потенціал Дністра є значно великий, але він не до кінця використаний. Тому кожен наш виїзд на Дністер із представниками преси, кожен приїзд великої групи, наприклад, із Центральної та Східної України – додають усе більше і більше відвідуваності. Це на користь та розвиток і області загалом, і тих районів, які є на Дністрі».

Проте наявність туристичних об’єктів ще не означає, що люди туди будуть масово їхати. Потрібно також розвивати інфраструктуру. А вже на це потрібні гроші – десь більше, десь менше. Туризм без супутньої інфраструктури досить важко розвивати.

Назар Яворський, начальник відділу туризму Тернопільської облдержадміністрації: «Враховуючи те фінансування, яке буде, ми будемо виходити з тих можливостей – будемо облаштовувати стоянки і на водних об’єктах. Звичайно, що будемо залучати до цього і бізнес, адже розвиток туризму йде пліч-о-пліч із розвитком бізнесу. Це – саморегулююча галузь, яка повинна також розвиватися за активної підтримки та сприяння влади».

На Дністрі вам запропонують насолоджуватися краєвидами не лише з берега, а й на воді – тримаючи в руках весло катамарана.

Віктор Кучер, директор Заліщицького туристичного бюро: «Гребти однаково. Дивимося на переднього і задаємо ритм. Це має бути як на галерах у фільмі. Так набагато легше».

Туроператори та екскурсоводи склали безліч туристичних маршрутів, чимало з них – на цілий день. Тож нудьгувати вам буде просто ніколи.

Віктор Кучер, директор Заліщицького туристичного бюро: «Даний маршрут цікавий тим, що на ньому багато таких цікавих об’єктів, як Червона Гора – найтепліше місце каньйону. Панорама з Червоної гори зачаровує, аналогів у Дністровському каньйоні немає. Далі ми зупинилися у селі Устечко, потім будемо прямувати до Червоногородського замку, Джуринського водоспаду. Ми бачимо, як Джурин впадає і наповнює своїми водами річку Дністер. У нас є багато маршрутів – від Нижніва до Хотина».

Коли у час економічних негараздів зазнає збитків один вид діяльності – активно розвивається інший. Саме таким видом діяльності є внутрішній туризм. Адже відмовляючи собі у дорогих поїздках за кордон, люди активніше цікавляться, де можна відпочити в Україні і на Тернопільщині зокрема. І нерідко про цікаві об’єкти і красиві місця вони дізнаються вперше.

Репортер – Антон Марчевський, камера, відеомонтаж – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 14 травня 2016 року.

Теги: