Німецька компанія Leoni побудує завод в Івано-Франківській області

37.1 Leoni Ukraine

Німецька компанія “Leoni” побудує новий завод в Івано-Франківській області (Коломия), що стане найбільшою інвестицією за всю історію області.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор департаменту Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк.

“8150 нових робочих місць. Цим неможливо не поділитися. Друзі, німецька компанія “Leoni” збудує новий завод в Івано-Франківській області (Коломия). Це величезна подія для України та найбільша інвестиція за всю історію нашої області (а конкурували за проект із Львівською)”, – написав він.

За його словами, в 2017 буде споруджено новий завод (інвестиції в 1-й етап – 15 млн євро), вже через рік буде набрано 800 працівників і до 2021, згідно з оптимістичними планами, кількість працівників становитиме 8150 чоловік.

“Робота з “Leoni” велася ще з минулого року. Немає нічого кращого, коли бачиш плоди своєї праці. Дякую, насамперед, керівництву, своїм працівникам та всім за прикладені зусилля та результат. Ми зробили неможливе”, – написав Романюк.

Нагадаємо, компанія Leoni AG вже створила 6000 робочих місць у Львівській області. ТОВ Леоні Ваерінг Системс УА ГМБХ засноване на повній власності концерну Leoni AG (Нюрнберг, Німеччина) в Україні знаходиться в селі Нежухів Стрийського району Львівської області і працює з 15 липня 2003 року. Завод, який був побудований в рекордно короткі терміни – 11 місяців, виробляє електричні кабельні мережі для авто. Комплектуючі надходять в основному з Німеччини, Франції, Іспанії, Великобританії, тоді як готова продукція відправляється в Німеччину, Бельгію, Великобританію, Польщу.

Основні напрямки холдингу Leoni AG: виробництво дроту і кабелю для різних сфер промисловості, виробництво джгутів, проводів та інших комплектуючих для автомобільної індустрії. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar, DAF.
За матеріалами

Економічна Правда

www.eurointegration.com.ua

ЛIГАБiзнесIнформ

www.liga.net

13 квітня 2016