Молодят навчали правильно організувати весілля

Як правильно організувати весілля, про що важливо подбати та до кого звернутись за допомогою – навчали молодят на весільному рауті, який відбувся у Тернополі.

Тетяна Чубак, президент Благодійного Фонду «Подоляни»: «Це виставка усіх, хто якраз причетний до організації весілля: з вибору весільної сукні, оформлення фуршету, ресторану. Всі організатори і учасники представлені саме тут».

Оксана Дябло, шеф-редактор весільного порталу  «Пара молода»: «Це, можна сказати, вечірка, яка поєднує в собі і експозиції, і формат фуршету, шоу-програми, фешн-показу, дегустації. Грандіозна шоу програма в нас намічається – це і майстер класи, і фаєр-шоу».

Модний показ весільного вбрання влаштувала дизайн-студія «Muzyka@Sas», розкішні весільні сукні презентував салон «Mery M». А маленькі моделі дефілювали в святковому вбранні від мережі салонів «Крістал Марібель».

Свою колекцію вечірніх суконь презентувала і тернопільський дизайнер Лідія Яніцька.

Лідія Яніцька, дизайнер одягу: «Дуже приємно бачити, що приходить багато людей і цікавляться. Хочеться показати ту творчість, що я роблю і з чим я працюю. Ми шиємо весільні ексклюзивні варіанти. Біля кожної сукні треба попрацювати. Це художня вишивка, це дуже детально продумані кольори. Дуже багато я працюю з вечірніми сукнями, випускними, коктейльні, дитячі платтячка. Сьогодні представлена колекція, яку я показувала восени. Ми возили її в Лондон, Будапешт, у Словаччину. Вона не є новою для наших глядачів, але я її презентую ще раз, тому що сьогодні така подія. Я готую нову колекцію, яка може буде презентуватись у Львові, можливо Одесі та Нью-Йорку».

У підготовці до весілля важливо продумати загальний стиль та не забути про дрібниці в оформлені, адже це задає увесь тон весілля.

Анна Слюсарчук, декоратор, весільна агенція «Анет»: «Насамперед ми візуально оцінюємо красу, коли заходимо в зал. І, відповідно, я вважаю, що декор задає тон весілля, задає настрій. Тим більше, зараз дуже актуально робити тематичні весілля. Весілля може бути в стилі «тіфані», «лакшері» чи в іншому стилі, який собі оберуть молодята. У цьому сезоні дуже важливе місце займають пастельні тони, відтінки кави, капучіно, пудри. Відповідно від них ми вже відштовхуємось».

Щоб уникнути розчарувань, варто одразу звернутись до фахівців своєї справи – радить декоратор.

Анна Слюсарчук, декоратор, весільна агенція «Анет»: «Досвід у такій роботі дуже важливий. Ми бачимо візуально картинку. Нам здається, що це все просто, але ніхто не знає, як багато зусиль треба докласти, щоб воно все стояло міцно, надійно, де взяти тканину, де взяти якісні і гарні квіти. Спеціалісти, які працюють у цій сфері мають набагато більше досвіду і можливостей зробити вам гарне свято».

Навчали на весільному рауті й особливостям макіяжу. Фахівці проводили майстер-класи та давали поради щодо створення ідеального образу.

Олена Нечипурук, візажист, студія краси «N-Studio»: «Я дівчатам рекомендую обов’язково залишатися самими собою, щоб візажист лише підкреслив вас, зробив вас натуральною, свіжою, справді – як весна. Ні в якому разі щоб не йшов спершу макіяж, а потім наречена. Так не може бути. Макіяж – це лише засіб зробити наречену красивою».

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера, відеомонтаж – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 24 лютого 2015 року.

Теги: