У Тернополі відкрили музей Революції Гідності

Про полеглих Героїв Небесної Сотні у Тернополі відтепер нагадуватиме музей Революції Гідності. Відкрили його на другому поверсі 18-ї загальноосвітньої школи до другої річниці трагічних подій під час Євромайдану.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: «Тут є атрибути, які використовувались під час Революції Гідності. Тобто починаючи від бруківки, бочки, шини, одяг майданівців – і закінчуючи офіційними документами, які приймала Тернопільська міська рада під час тих подій. Є навіть патрони, якими, на жаль, стріляли беркутівці у наших майданівців. І фотографії».

Марія Слободян, мати Героя Небесної Сотні: «Ми, сім’ї Героїв Небесної Сотні, тепер уже стали не просто як друзі. Нас поріднила смерть наших дітей. Ми вже стали як родина. Ми постійно зустрічаємось, спілкуємось. Ми знаємо усіх хлопців, що зображені на портретах».

Незабаром у Тернополі з’явиться ще одне місце у пам’ять про події дворічної давнини – площа Героїв Євромайдану. Там зараз триває реконструкція. А в центрі площі встановлять пам’ятник Героям Небесної Сотні.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.

«ТМЦ.ІНФО», 19 лютого 2016 року.

Теги: