13,78 грн. доведеться платити тернополянам за кожен «зайвий» метр житла

13 гривень 78 копійок доведеться сплачувати тернополянам за кожен додатковий квадратний метр квартири чи нежитлової нерухомості. Це 1% від мінімальної заробітної плати. Нараховуватимуть цей податок тим, у кого квартира має площу більш як 60 квадратних метрів. Для індивідуальних будинків податковий «ценз» починатиметься від 120 «квадратів».

Рішення зменшити пільгову площі нерухомості, яка звільняється від оподаткування, затвердили депутати міської ради. Зробили це вони на вимогу держави.

Вікторія Остапчук, заступник міського голови Тернополя: «Також внесені зміни в частині транспортного податку. Зокрема, передбачено, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, від часу випуску яких минуло не більше 5 років та середньоринкова вартість яких складає понад 750 розмірів мінімальних заробітних плат».

Через те, що багатьом тернополянам податком на нерухомість доведеться поповнювати міський бюджет, влада вирішила ці гроші, а також інші нові надходження, спрямувати на розвиток міста.

Вікторія Остапчук, заступник міського голови Тернополя: «На фінансову підтримку КП «Тернопільводоканал» – 1 млн. 986,3 тис. грн., на Програму розвитку електротранспорту – 4 млн. 509,8 тис. грн., на фінансову підтримку КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» – 1 млн. 700 тис. грн.»

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 28 січня 2016 року.

Теги: