Подорожувати Тернопільщиною туристам допоможе інтерактивний веб-портал

Подорожувати Тернопільщиною туристам відтепер стане легше. Мова не про стан доріг, а про оновлений веб- портал ternotour.com.ua, який презентувало профільне управління обласної державної адміністрації. Його керівник Назар Яворський розповів, що у наповненні ресурсу допомогли студенти педуніверситету: завершили туристичний кадастр області, додали свіжу інформацію про діючі готелі, ресторани, замки палаци та інші місця, де забажають зупинитись туристи.

Назар Яворський, начальник управління розвитку туристичної інфраструктури Тернопільської ОДА: «Такий формат сайту підібраний для того, щоб він абсолютно коректно і красиво відображався на смартфонах і планшетах. Ми розуміємо, що це – сучасна вимога. Переважні більшість людей зараз користується такими пристроями. Ми спочатку дивилися, яким чином це виглядатиме на смартфонах і планшетах – і вже тоді як воно є в інтернеті, на звичайному комп’ютері».

Портал розміщений за адресою ternotour.com.ua. Кожен турист зможе сам собі скласти маршрут так, щоб протягом одного дня можна було побувати у багатьох місцях.

Назар Яворський, начальник управління розвитку туристичної інфраструктури Тернопільської ОДА: «Турист, який хоче потрапити з Тернополя у Язлівець, чув про Зарваницю – і хоче туди потрапити. Ми тоді просто перетягуємо на той населений пункт, який потрібно – і маршрут переформатовується. Або, наприклад, ми перетягуємо на місто Чортків – маршрут міняється».

Для зручності користувачів цілком імовірно, що для телефонів буде створено окремий додаток, який матиме ще більше функцій, ніж просто сайт, – додав Назар Яворський.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.

«ТМЦ.ІНФО», 15 січня 2016 року.

Теги: