Біля головної ялинки Тернополя ярмаркували

Різдвяний ярмарок-фестиваль провели на Театральному майдані у День святого Миколая – 19 грудня. Участь у ньому взяли народні майстри, які запропонували тернополянам товари власного виробництва.

Петро Коваль, учасник ярмарку: «Ми представили мед, який зібрали цього року, різноманітні продукти бджільництва».

Володимир Бойко учасник ярмарку: «Привезли ковбасні вироби, виробництва приватного підприємця з міста Монастириська.  Ми вирощуємо своїх свиней і переробляємо їх у м’ясні вироби. До свят і ярмарків були завжди готові. Ми задоволені. Тернопіль – це як наша столиця, а тому варто, щоб тернополяни покуштували нашої продукції».

Дерев’яний алфавіт для синочка переріс у власну справу, – розповідає Оксана. Тепер вони з чоловіком створюють іграшки й на радість іншим.

Оксана Солодовник, учасник ярмарку: «Це сімейна справа, ручна робота. Усе – з дерева. Ми виготовляємо різні іграшки, меблі для дітей, будиночки для ляльок, різьблені картини. Мій чоловік – різьбяр. У нас усе натуральне, екологічно чисте».

На гостей ярмарку чекали також конкурси, подарунки та концертна програма.

Любов Богів, відвідувач ярмарку: «Дуже приємно, що в нас запроваджено релігійні свята відзначати. Бо я росла ще в ті часах, коли забороняли. На свято Миколая боялись навіть щось сказати. А зараз душа радіє, що свята релігійні починають відзначати так по-нашому, по-українськи».

Репортер – Вікторія Суздалєва, камера – Юрій Різник, відеомонтаж – Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 21 грудня 2015 року.

Теги: