Екологічній грамоті тернополян навчать у «Школі енергоефективності»

У Тернополі немає екологічної стратегії. Уся робота міської влади і громадських активістів зводиться лише до локальних і ситуативних акцій. Виправити дану ситуацію допоможе створення нової громадської організації, яку сформують з учасників «Школи енергоефективності». Навчання проходитиме у Тернополі з 11 по 13 грудня.

Проведуть захід у рамках міжнародного екологічного проекту «ЕКСОМ», який, окрім України, реалізовують ще й у Молдові, Грузії та Вірменії. Координацією проекту на Тернопільщині займається молодіжна громадська організація «Файне місто». Під її егідою вже відбулися вуличні університети, дискусійні клуби і студентська «Екодоба».

Віталій Забава, координатор «Школи енергоефективності»: «На одному з дискусійних клубів ми визначили одну з головних проблем міста – це занадто забруднене озеро. Уже сформувалась команда з лідером. Ми повністю розписали проект. Команда буде займатися займатися очисткою озера. Я сподіваюся, що це розпочнеться весною».

У «Школі енергоефективності» проведуть теоретичні та практичні заняття, ігрові моделі на теми лідерства, енергонезалежності та особистої ефективності.

Іван Омелян, координатор «Школи енергоефективності»: «Наша задача – сформувати ком’юніті, велику команду, яка буде об’єднана такими цінностями – екологічними, енергоефективними, любов’ю до свого міста, думати про стратегію його розвитку. З іншого боку, ми дуже сподіваємось, що це ком’юніті буде продуктивним».

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.
«ТМЦ.ІНФО», 8 грудня 2015 року.

Теги: