19-й гуманітарний вантаж відправили фурою з Тернополя у зону АТО

19-й гуманітарний вантаж відправили фурою у суботу, 24 жовтня, з Тернополя у зону АТО активісти волонтерської групи «Схід та Захід єдині». І хоча там практично не стріляють, це не міняє того, що українські захисники, як і раніше, потребують харчів, теплого одягу, взуття і побутових речей.

Василь Конько, координатор волонтерської групи «Схід та Захід єдині» на Тернопільщині: «Із теплого одягу буде 50 комплектів зимових бушлатів, 50 комплектів зимових берців. Також ми почали виробляти буржуйки, котрі потрібні нашим хлопцям у бліндажах, бо там є сирість. Уже була приморозки до -5 градусів. Хлопці потребують нашої уваги, щоб вони постійно були у теплі, ситі, вдягнені. Ми про них не забуваємо, про них турбуємось. І наше завдання, як ми й обіцяли, – постійно, раз у місяць відправляти на фронт, на передову фуру».

Як повідомляють волонтери, фура з гуманітарним вантажем 26 жовтня успішно прибула у кінцевий пункт – місто Костянтинівка Донецької області. Продукти харчування, теплий одяг і побутові речі розподілять по різних «гарячих» точках.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.

«ТМЦ.ІНФО», 26 жовтня 2015 року.

Теги: