Урочистим парадом відзначили в Тернополі День захисника України

Урочистим парадом відзначили в Тернополі День захисника України. Колона, сформована з вояків 44-ї бригади, що базується у Тернополі, ліцеїстів, пластунів та інших угрупувань – пройшла Театральною майданом міста.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Сьогоднішній день – один з найбільших шанованих і поважних днів в українському церковному календарі. Сьогодні – день покрови Божої матері. Цей день є не тільки днем церковного календаря. Цей день – української зброї, українського війська і української слави».

Від імені Тернопільської облдержадміністрації та міської ради захисникам Вітчизни вручили особливі відзнаки, а усіх героїв, що полягли за волю України, вшанували хвилиною мовчання.

Степан Барна, голова Тернопільської ОДА: «Сьогодні, як ніколи, ми маємо задумуватися над багатьма речами, котрі мають сьогодні в державі. Ми зупинили ворога, ми сформували армію. І мені сьогодні приємно констатувати, що до 24 жовтня як Тернопільщина ми здали на 17,5 кілометрів фортифікаційних споруд у Луганській області, котрі захищають життя наших військовослужбовців і добробут наших співгромадян там, на сході України».

Уздовж майдану та бульвару Тараса Шевченка розмістили бойові машини та військову техніку. Усі охочі змогли на власні очі побачити, з чим працюють українські солдати.

Репортер, відеомонтаж – Христина Римар, камера – Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 14 жовтня 2015 року.

Теги: