У Тернополі стартував набір на службу у поліції

В Українському домі «Перемога» з самого ранку – яблуку ніде впасти. Це – черга з молодих людей, які хочуть зламати нинішню правоохоронну систему. Стоять, щоб подати анкету на службу у майбутній тернопільській поліції. Серед них – Оксана, фармацевт за освітою. Каже: якщо її таки візьмуть у поліцію – там і залишиться.

Оксана, кандидат на службу у поліції: «Хочу покращити майбутнє у нашій країні. Я хочу кращого майбутнього для своєї дитини, щоб захищали красиві, могутні та сміливі жінки і чоловіки».

Перед входом у «Перемогу» стоять справжні поліцейські, але поки що не місцеві, а зі Львова. Вони приїхали, щоб тернополяни могли на власні очі побачити, хто оберігатиме їхній спокій за півроку. Мотивація у львів’ян та ж сама – бажання змінити країну.

Оксана Берегівська, поліцейська зі Львова: «Починати треба з себе. Було дуже важко визначити, що я, проста людина, можу зробити для України. А тут – реформа. Спробувала себе. Пройшла. І в даний момент будемо міняти з тієї сторони, з якої нам вийде. Будемо працювати по закону і допомагатимемо людям».

Володимир Харжевський уже 15 років працює у міліції. Втратити роботу не боїться, але чим займатиметься після реформи, ще не вирішив. Утім такі зміни підтримує. Але є вимоги, які що у міліції, що у поліції є однаковими.

Володимир Харжевський, старший лейтенант міліції: «Повинен бути фізично здоровим, відповідна освіта повинна бути, бажання працювати. – Нова поліція краще буде працювати, як вважаєте? – Час покаже».

Керівництво поліції обіцяє максимально сприяти майбутнім новобранцям, щоб ті не повторювали помилок своїх колег з інших міст.

Олександр Фацевич, начальник департаменту патрульної служби МВС: «Наше завдання зараз – вам допомагати і вас захищати. І чим більше буде заявок, тим якіснішим буде відбір».

Основні вимоги до кандидатів у поліцейські: вік від 21 до 35 років, українське громадянство, знання української мови і бажано – ще й англійської, повна загальна або вища освіта, посвідчення водія категорії «Б», відсутність судимості, фізичне здоров’я, а також – моральна стійкість. Останнє з’ясовуватимуть уже під час співбесід.

Анкети на службу у патрульну поліцію прийматимуть в Українському домі «Перемога» у будні з 09:00 до 18:00. Останній день подачі анкет – 4 листопада.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.

«ТМЦ.ІНФО», 14 жовтня 2015 року.

Теги: