Запрошення прийти на вибори тернополяни повинні отримати до 15 жовтня

Лише три дні матимуть дільничні виборчі комісії для того, щоб рознести у поштові скриньки тернополян запрошення прийти на вибори. Тим, хто до 15 жовтня таких запрошень не отримає, рекомендують звернутись до дільниці або ж у відділ ведення Держреєстру виборців із відповідною заявою. На це так само часу буде небагато – до 19 жовтня.

Ігор Бойко, начальник відділу адміністрування Держреєстру виборців ОДА: «Також виборець має змогу – при потребі, за станом здовов’я – звернутись із заявою до дільничної виборчої комісії щодо надання йому можливості проголосувати вдома. Для цього потрібна заява, і до неї – довідка з медичного закладу».

Голосувати на виборах до усіх місцевих органів влади можна буде лише за місцем реєстрації. Хто у день волевиявлення з різних причин перебуватиме в іншому місці – усіх бюлетенів не отримає.

Віктор Пулька, начальник відділу ведення Держреєстру виборців міської ради: «Якщо людина знаходиться в лікарні і зареєстрована у місті Тернополі, вона отримає всі бюлетені. Якщо людина зареєстрована в іншому регіоні – в нас є обласні заклади охорони здоров’я, то отримає бюлетень для голосування в обласну раду».

Не голосуватимуть на місцевих виборах і вимушені переселенці із зони АТО – законодавці до цього часу не передбачили для них такої можливості.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.

«ТМЦ.ІНФО», 12 жовтня 2015 року.

Теги: