Тернопільщина стала лідером по експортних показниках в Україні – губернатор

Тернопільська область стала лідером по експортних показниках в Україні, додавши 4,2% приросту. Про це заявив губернатор області Степан Барна під час засідання Міжнародного трейд-клубу в Україні. Захід пройшов за участі 15 делегацій із країн Європи та Азії.

Степан Барна, голова Тернопільської ОДА: “Ми зацікавлені не тільки в тому, щоб продукувати сировину, тобто зерно, а в тому, щоб продукувати товар, кінцевий результат споживання і збуту продукції, який дасть можливість працювати в Тернопільській області не тільки виробникам сільського господарства і зерна, а й працювати переробникам, які будуть переробляти цю сировину, знову ж таки, в Тернопільській області. І будуть забезпечувати високий коефіцієнт забезпечення робочими місцями людей у Тернопільській області”.

Під час заходу відбулась зустріч з іноземними дипломатами Міжнародного трейд-клубу у форматі В2В та нагородили кращих експортерів області.

Олександр Федорейко, генеральний директор перо-пухової фабрики: “Ми давним-давно працюємо на міжнародні ринки, в тому числі експортуємо як готові вироби, ковдри та подушки, так і напівфабрикати. Фабрика вже більше двадцяти років працює як підприємство з іноземними інвестиціями”.

Олександр, менеджер зі збуту кондитерської фабрики: “Це готова продукція та заморожені напівфабрикати. Продукція поставляється на ринок Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Львівської області у 100-кілометровій зоні від міста Кременця”.

Ірина Марцинковська, начальник відділу трейд-маркетингу виробника молочної продукції: “Ми цього року розширилися. Скажу більше, цього року ми вийшли на новий регіон – це є Одеса. Вона сприйняла нас дуже гарно, і ми маємо прихильників. Для них було новинкою, що є справді натуральні молочні продукти в Україні. Південна Україна – це вже покрита дистрибуційна зона. Будемо далі рухатись у межах можливостей наших термінів зберігання”.

Не лише експорт сировини зацікавив закордонних гостей, але і сфера туризму, яка протягом останніх років на Тернопільщині досить активно розвивається.

Репортер – Степан Гречківський, камера – Юрій Різник, відеомонтаж – Віталій Цицура.

“ТМЦ.ІНФО”, 8 жовтня 2015 року.

Теги: