«Укрзалізниця» запропонувала понад сто вакансій

Опубліковано:

Олег Дубчак, начальник відділу кадрів виробничого підрозділу:

«На сьогодні дирекція має необхідність у працівниках, зокрема це регулювальник швидкості руху вагонів та складач поїздів. Спочатку працівник працевлаштовується по третьому розряду, заробітна плата становить 6400 гривень. У разі підвищенні до п’ятого розряду максимальна зарплата для регулювальника швидкості вагонів це 9450 гривень».

Виробничий підрозділ Тернопільської дирекції залізничних перевезень регіональної філії Львівська залізниця надає послуги щодо перевезень вантажів та пасажирів. Вона розташована в межах трьох областей – Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської, включає в себе 39 станцій, які є відокремленими структурними підрозділами.

Анатолій Куриляк, директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості:

З усіх структурних підрозділів залізниці в нас приблизно сто вакансій. Упродовж 2018 року 16 людей працевлаштовано за сприянням центру зайнятості, але цих сто залишаються незаповненими тому необхідно заповнити.

Зазначимо, що Тернопільський міськрайонний центр зайнятості вже не вперше проводить виїзний ярмарок вакансій, цього разу на «Укрзалізниці» показавши людям 1200 вакансій.

Репортер – Ольга Демчук

Камера – Дмитро Лехман

Монтаж – Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 13 липня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.