Опубліковано:

Напівпустеля: зйомки зі супутника підтвердили катастрофу в Криму (фото)

Окупанти не зацікавлені у розвитку Криму, зазначають у МінТОТ.

На тимчасово окупованій території АР Крим зафіксовано значне зменшення рослинності за матеріалами сайту https://www.unian.ua/

Про це свідчать дані космічної зйомки, передає прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

За даними дистанційного зондування встановлено, що впродовж двох років індекс NDVI, який застосовується для кількісної оцінки рослинного покриву, в деяких частинах АР Крим знизився до найнижчої позначки 0,3.

Загалом у червні 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом 2016-го зниження значення загального індексу NDVI по території АР Крим склало 23%. Загальне зниження кількості опадів у 2018 році (у порівнянні з попередніми роками) також негативно вплинуло на стан рослинності на півострові.

“Недбале ставлення окупаційної влади Російської Федерації  до унікального природного середовища  у північній, центральній та східній частинах Автономної Республіки Крим може призвести до масового вимирання рослинного і тваринного світу, ерозії ґрунту, пожеж в екосистемах та екологічної катастрофи на півострові”, – наголосили в МінТОТ.

Як повідомлялося, після перекриття Північно-Кримського каналу окупований Крим продовжує потерпати від посухи: зменшується урожай, втрачено деякі культури.

Жук Галина / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Переглядів: 787