Краєзнавчий музей запрошує на літні канікули

Опубліковано:

Вперше літні канікули у краєзнавчому музеї пройдуть в інтерактивному форматі.
Оновленні майстер-класи та екскурсії, пізнавальні квести допоможуть “підтягнути” предмети та підвищити успішність у навчанні школярів.

Наталя Чиканова, заступник директора Тернопільського обласного краєзнавчого музею

Таким чином, музей допомагає освітній програмі провести таку ось реформу, тому що ми на оригінальних раритетних матеріалах можемо розповісти та показати для більшого розуміння дітей ту чи іншу тему з виставками, з інтерактивними зонами, з мультимедійними засобами, які використовуємо. Ми піднімаємо освіту і запрошуємо вчителів, викладачів приходити і разом з нами працювати. Я думаю, що це буде набагато цікавіше аніж проводити урок в школі.

Діти прийняли участь у виготовленні тканини, попрацювали із веретеном та навіть прикрасили одяг різноманітними орнаментами, як це робили у минулі часи.
Дівчата вчились пов”язувати хустку та намітку.
У відділі природи учні дізнались про зникаючі види рослин та тварин нашого краю.

Тетяна Копка, вчитель початкових класів.

Про враження дітей я ще почую після екскурсії, але дивлячись з того, як вони себе поводять, видно, що вони дуже задоволені та захоплені від побаченого. Мені неодноразово доводилось бути з дітьми в музеях, для нас вчителів це важко, оскільки таким маленьким дітям складно слухати, а тут я бачу, що надзвичайно цікаво, все дуже креативно, сучасно, коли кожен відчуває себе у ролі палеонтолога чи в іншій ролі, коли кожен цей експонат він може взяти у руки. Я вже навіть говорила з працівниками музею про те, щоб нам на наступний рік підготували кілька таких тематичних екскурсій, їх ми вже будемо пристосовувати до нашої навчальної програми і я думаю ми будемо співпрацювати.

Учні першого класу

Було дуже круто. Там була справжня зброя з другої світової війни.
Там були механізми, арбалети. Ну просто було кльово.

На завершення юні відвідувачі бігали музеєм, виконуючи завдання, в пізнавальному квесті.
Незвичайні канікули розпочались 4 червня та триватимуть усе літо. Краєзнавчий музей працює по замовленню. Щодня у нього приходить біля 6 груп по 20 чоловік.

Репортер – Тетяна Муран
Камера, монтаж – Дмитро Лехман
«ТМЦ.ІНФО», 7 червня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.

Віталій / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр