Опубліковано:

Держсекретар подякував правоохоронцям за затримання хабарника в перший день його роботи в СКМУ

 

Якповідомила військова прокуратура, вчора був  затриманий на отриманні хабаря новопризначений працівник СКМУ.  Напередодні він був переведений в СКМУ з іншого відомства і ще навіть не  встиг отримати постійну перепустку.

Оскільки затримання відбулось в рамках досудового  розслідування, то, вочевидь, правоохоронці уже протягом певного часу  “вели” його в рамках попередньої діяльності.

Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир  Бондаренко подякував правоохоронцям за виявлення і затримання хабарника,  який міг би допустити в майбутньому і інші зловживання, уже працюючи в  СКМУ.

Він також привітав дії правоохоронців щодо очищення  державної служби і недопущення в подальшому на роботу в органах державної  влади людей, які своїми негідними вчинками кидають тінь на тисячі  висококваліфікованих добросовісних держслужбовців.

Він також відзначив, що цьому сприятиме  “перезавантаження”, яке зараз відбувається в СКМУ і низці міністерств в  рамках реформи державної служби, і звернувся до правоохоронців з  побажанням максимально ретельно проводити перевірку кандидатів.

Кабінет Міністрів України
https://www.kmu.gov.ua/ua
24.03.2018

Жук Галина / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Переглядів: 17