Опубліковано:

Міністерство інфраструктури України розпочинає співпрацю з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», – Юрій Лавренюк

14 березня між Міністерством інфраструктури України та проектом міжнародної технічної допомоги «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  підписано лист про співпрацю.

Заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк повідомив, що в рамках співпраці проект надаватиме Міністерству інфраструктури технічну допомогу у розробці та впровадженні антикорупційної політики та реформи.

«Ця співпраця сприятиме зниженню рівня корупції та підвищенню прозорості Міністерства. Ми вдячні Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримку та довіру. У нас є багато планів і напрямів, які б ми хотіли розвивати і посилювати.  Я впевнений, що найближчим часом громадяни України побачать перші практичні результати нашої роботи!», – підкреслив Юрій Лавренюк.

У свою чергу представник Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) пан Гарт Вілліс зазначив, що Міністерство інфраструктури знаходиться серед міністерств-лідерів у впровадженні передових практик запобігання корупції: «Інституціоналізація співпраці – це важлива подія, яка стала результатом довготривалої та плідної роботи. Два роки тому Конгрес США вирішив зосередити нашу увагу та спрямувати зусилля на допомогу органам державної влади України у протидії корупції. Ми провели експертний аналіз та оцінку усіх міністерств і відомств, що стало основою для обрання ключових установ-партнерів. Ми шукали органи державної влади, які дійсно віддані справі і готові до впровадження змін. Ми раді підтримати Міністерство інфраструктури у сфері запобігання та протидії корупції та сподіваємось, що це стане початком довготривалої співпраці».

 

Міністерство інфраструктури України (МІУ)
https://mtu.gov.ua/news/29611.html
14.03.2018

Жук Галина / ТМЦ.ІНФО - Тернопільський Медіа Центр

Переглядів: 15